ATB Save Fuel-کاهنده سوخت
logo-samandehi

atb save fuel

بهترین راه کاهش مصرف سوخت

در این مطلب قصد داریم که بهترین و موثرترین راه کاهش مصرف سوخت را برای شما خوانندگان بازگو کنیم تا بتوانید با استاده از آن مصرف بنزین خودرو خود را بین 15 تا 25 درصد کاهش دهید و در پول خود صرفه جویی کنید.

بهترین راه کاهش مصرف سوخت چیست؟

از آنجایی که این  روز ها خبر ها و شایعات زیادی در خصوص افزایش قیمت سوخت به گوش می رسد و بالا رفتن قیمت بنزین  بیشترین ضرر را به دارندگان خودرو خواهد زد، پیدا کردن راهی که بتوانند با آن مصرف سوخت خودرو خود را تا حد زیادی کاهش دهند یکی از دغدغه های مردم خواهد بود. ولی از بین راههای مختلفی که می بینیم و می شنویم کدام یک قابل اطمینان تر خواهد بود و می تواند به بهینه سازی مصرف سوخت خودرو ما کمک کند؟ چطور می توانیم به  راههایی که برای کاهش مصرف سوخت معرفی می شود اطمینان کنیم؟
در پایان این مطلب پاسخ سوالات خود را می گیرید و بهترین راه برای کاهش مصرف سوخت خودرو خود را پیدا می کنید.

 

بهترین راه برای کاهش مصرف بنزین چیست؟

بهترین راه و مطمئن ترین راه برای کاهش مصرف سوخت که هم از نظر علمی قابل تایید است و همچنین از نظر عملی استفاده کنندگان نتیجه های خوبی از آن دیده اند؛ استفاده از تاثیر میدان مغناطیسی برو روی مصرف سوخت است که در ادامه اطلاعات مفیدی در این خصوص در اختیار شما قرار می دهیم.  
محصولی که برای شما تاثیرات لازم  روی سوخت را می گذارد "دستگاه مغناطیسی هوشمند کاهش مصرف سوخت ATB magnetic fuel" است که در ادامه نکات مهمی در خصوص آن در اختیار شما می گذاریم.

 

دستگاه مغناطیسی هوشمند کاهش مصرف سوخت ATB magnetic fuel چطور مصرف بنزین را کاهش می دهد؟

میدان مغناطیسی ایجاد شده توسط این  قطعه که تصویر آن را در قسمت بالا می بینید باعث کم شدن جاذبه بین ملکولهای هیدروکربن شده و باعث می شود بنزین بهتر با اکسیژن ترکیب شود و روند سوختن بهتری داشته باشد، همچنین نیروی مغناطیس درصد زیادی از هیدروژن های موجود را از حالت پاراتو به اورتو تبدیل می کند.
مواردی که در قسمت بالا برای شما عنوان کردیم باعث می شود که بنزین موجود در خودرو شما بهتر در عمل احتراق شرکت کند و سوخت وارد شده به محفظه احتراق به صورت کامل بسوزد و هیچ قسمتی از آن هدر نرود.

 

مزایای استفاده از دستگاه مغناطیسی هوشمند کاهش مصرف سوخت ATB magnetic fuel چه مزایایی دارد؟

  • استفاده از این دستگاه باعث می شود که راندمان موتور افزایش پیدا کند و با مصرف میزان سوخت کمتری، خودرو مسافت بیشتری را طی کند.
  • بعد از طی کردن 6 تا 7 کیلومتر نتایج استفاده از این قطعه را مشاهده خواهید کرد (6 تا 7 کیلومترمسیری است که در آن سوخت موجود در کاربراتور یا انژکتور به  صورت کامل تخلیه می شود.)
  • نصب این دستگاه بسیار ساده است و حتی خودتان می توانید این کار را به سادگی انجام دهید.
  • بسته به  نوع خودرو و کیفیت آن، شاهد کاهش مصرف سوخت بین 15تا 25 درصد خواهید بود.
  • هزینه ای شما صرف خرید این دستگاه می کنید به مرور زمان به دلیل صرف جویی انجام شده به  شما باز خواهد گشت.
  • این دستگاه ها با تمامی انواع بنزین نتایجی خوبی به  شما خواهد داد و می توانید از آن برای کاهش سوخت بنزین بدون سرب و بنزین سوپر استفاده کنید.

 

atb-atb save fuel