ATB Save Fuel-کاهنده سوخت
logo-samandehi

atb save fuel

راههای ارزان افزایش توان خودرو

راههای ارزان افزایش توان خودرو که در این مطلب در اختیار شما قرار می دهیم به شما این امکان را می دهد که به راحتی و با انجام دستور العمل های ساده شاهد بالا رفتن قدرت موتور خودرو خود باشید. در ادامه این موضوع را برای شما باز می کنیم.

روش های افزایش توان خودرو

 بالا بودن توان و قدرت خودرو همیشه یکی از مواردی بوده است که زمان خرید خودرو به  آن دقت می شود و همچنین بالا بردن توان خودرو با استفاده از روش های مختلف همشه به ما نشان می دهد که چقدر قدرت خودرو برای اهمیت دارد. راههای مختلفی برای افزایش توان خودرو وجود دارد که در این مطلب از گروه ATB ما پنج روش تست شده و حرفه ای در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید قدرت و شتاب اتومبیل خود را افزایش دهید، در نظر داشته باشید که این روش ها تقریبا ارزان هستند و لازم نیست نگران هزینه های آنها باشید.

 

کامپیوترماشین خود را تعویض کنید.

شاید به نظرتان برسد که تعویض کامپیوتر خودرو باعث بهم ریخن زمان بندی ترکیب شدن هوا و بنزین آن شود، ولی شما می توانید با تغییر دادن کامپیوتر توان خودرو خود را افزایش دهید، چون این قسمت از ماشین شما کنترل بقیه  قسمت ها را بر عهده دارد و عملکرد بعضی قسمت ها را محدود می کند (دلیل این موضوع این است که کارخانه ها کامپیوتر های خودرو را به  شکل محدود کننده طراحی می کنند)

 

تایر های خود را تعویض کنید.

تایر های خودرو شما نقش بسیار مهمی در قدرت نهایی خودرو شما دارند. شما می توانید با بالانس کردن تایر ها باعث شوید که فشار کمتری به  موتور وارد شود، قدم بعدی این است که تایر های معمولی را بازکنید و از تایر های کوچکتری استفاده کنید تا شتاب بیشتری داشته باشند (ولی این موضع را فراموش نکنید که این کار باعث می شود که کیلومتر شمار خودرو شما درست کار نکند)
قدم بعدی این است که از تایر های فیبر کربنی استفاده کنید تا وزن خودرو را کاهش دهید.
 

 

مبدل کاتالیست خودرو را تعویض کنید.

زمانی که شما مبل کاتالیست قدیمی و فرسوده خود را تعویض می کنید باعث می شوید که روند خروج هوا از موتور به درستی صورت بگیرد و به  این صورت هوای تازه  راحت تر وارد موتور شده و در نتیجه عملیات احتراق درون موتور بهتر انجام می شود.

 

از دستگاه کاهنده مصرف سوخت ATB استفاده کنید.

استفاده از این دستگاه علاوه بر این که باعث کاهش 15 تا 25 درصدی مصرف بنزین خودرو شما می شود، باعث می شود که بنزین وارد شده به موتور خودرو شما از نظر ملکولی ساختار درستی پیدا کرده باشند و به این صورت بنزین بهتر با هوا مخلوط می شود و در نتیجه راندمان خودرو شما بالا تر خواهد رفت. شما می توانید از طریق لینک های زیر در مورد این دستگاه بیشتر مطالعه کنید و با آن بیشتر آشنا شوید.

کاهنده مغناطیسی هوشمند ( اتصال معمولی)

کاهنده مغناطیسی هوشمند ( اتصال سوکتی)

 

راه را برای ورود هوای تازه موتور باز کنید.

وقتی صحبت از بالا بردن توان خودرو است، اولین چیزی که به دهن همه می رسد این است که فیلتر هوا را تعویض کنند، این کار بسیار ارزان و راحت است، ولی تاثیر بسیار خوبی روی عملکرد موتور خود رو راندمان آن می گذارد و همین باعث می شود که شما بتوانید به راحتی با استفاده از این روش قدرت و توان خود را افزایش داده و از شتاب آن رضایت کامل داشته باشید.

atb-atb save fuel